Příjemná a voňavá epilace


Posted On Pro 27 2017 by

Nejprve základní seznámení s různými epilačními metodami. Mezi epilační metody se řadí ty, které odstraňují chloupky i s kořínky. Seznámíme se s těmi, které jsou nejčastěji používány v domácích podmínkách. Jako první vás jistě napadne elektrický epilační přístroj. Jeho použití je velmi jednoduché, ale také bolestivé a jeho použití v citlivějších partiích je velmi obtížné. Často chloupek pouze přetrhne a není možné si tak užívat dlouhodobého efektu, protože přetržené chloupky rychle dorůstají. Další oblíbenou metodou je použití voskových pásků za studena. Pásky se pouze rozehřejí v dlaních, přiloží na pokožku a proti směru růstu chloupků se strhnou. Jejich použití je velmi spolehlivé, ale často dochází až k poranění pokožky. Rovněž se tato metoda dá zařadit do kategorie těch bolestivějších způsobů epilace. Podobně funguje i odstraňování chloupků teplým voskem, kde rovněž strháváte chloupky proti směru jejich růstu.

cukrová pasta
 
Objevte přírodní recepturu
Depilační cukrová pasta má několik výhod. Tou nejzásadnější je však způsob epilace. Pasta se nanáší mírně rozehřátá proti růstu chloupků, ale strhává se po směru jejich růstu. Proto představuje mnohem šetrnější způsob odstraňování chloupků a práce s ní není tolik bolestivá. Je vhodná i pro použití na velmi citlivých místech. Roztíráte vždy jen malé množství, a proto strhávání chloupků nepociťujete jako bolestivou záležitost. Líbit se vám bude i jednoduchost následného ošetření pokožky. Jelikož pracujete s čistě přírodním složením, nedochází k podráždění ani zarudnutí pokožky tak, jako když hmota obsahuje chemické příměsi. Také vás nečeká složité odstraňování zbytků hmoty z těla, jako například u vosku. Cukrovou pastu snadno osprchujete.

růžové holítko
 
Historie používání cukrové pasty se datuje na tisíce let a za tu dobu neztratila na své oblíbenosti. Je rozhodně ten správný čas, abyste se s jejím kouzlem a úžasnými vlastnostmi seznámili i vy.

Last Updated on: 17 března, 2021 at 2:52 pm, by


Written by